wholesale jerseys wholesale jerseys china wholesale nfl jerseys from china wholesale jerseys free shipping wholesale nfl jerseys online coach outlet coach handbags outlet coach handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors outlet

Hakkımızda

MİSYONUMUZ

 

Amacımız, lojistik sektörünü, bugün geldiği noktadan çok daha ileri düzeyde bir noktaya taşımak; aslen yaptığımız iş olan lokasyonlar arası taşıma ve teslim etme sürecini, sektörel anlamda da gerçekleştirmektir.

Üretimin olduğu her noktada biz varız. Üretimin sürekliliği, ekonomik kalkınma ve milli zenginliğin sürekliliği anlamına gelir. Biz, üretimin başladığı noktadan, tedarik, taşıma ve teslim etme süreçlerinde bu zincirin halkası olmaktan gurur duyuyoruz. Milli ekonomiye kattığımız değer kadar, insana olan saygımız ile de sektörün önemli oyuncuları arasında yer alıyoruz.

Milli ekonomiye kattığımız değer kadar, insana olan saygımız ile de sektörün önemli oyuncuları arasında yer alıyoruz.

VİZYONUMUZ

 

Lojistikte fark yaratarak ve sürekli büyüyerek, liderlik konumunda bir marka olmak.

Olmak istediğimiz nokta çok uzakta değil

Lojistik sektöründe yakaladığımız güven ve istikrar, geleceğe güvenle bakmamızı sağlıyor. Bu istikrar çerçevesinde, geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz. Yaşattığımız değerler, aslında bugüne kadar getirdiğimiz güvenli taşımacılık, planlalı ve tam zamanında teslimat ile geleceği şekillendirmemizde önemli rol oynuyor.

Lider olmak ama en önemlisi 'lider kalmak'

Vizyonumuzu istikrarlı büyüme, lider olmak ve en önemlisi lider kalmak üzerine konumlandırdık. Bu anlayış ile bugün ve daima birlikte olmak dileğiyle.

www.ankaraolusum.com

Copyright © 2016 www.ankaraolusum.com Designed by Murat Parlak